KONST / Litografier / Färglitografi 15042029
nr 1504 2029
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Torskskallar. Signerad, HC-upplaga (hors de commerce), numrerad X/XV. Färglitografi. Bladets mått: 40x50 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:48:41
8/11 15:27:40
21 nov
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz